Jakie informacje gromadzimy?

Zbieramy dane od użytkownika, gdy rejestruje się, przesyła wiadomość poprzez formularz kontaktowy, dodaje i wykonuje zlecenia, wpłaca i wypłaca pieniądze.
W momencie chęci uzyskania pomocy lub rejestracji, w zależności od przypadku, możemy Cię poprosić o podanie: Imienia i Nazwiska, adresu zamieszkania i eMail, numeru telefonu.

Jak chroniona jest płatność kartą?

Wszystkie dostarczone dane są przesyłane bezpośrednio do firmy za pośrednictwem której dokonano wpłaty.

Twoje dane karty nie są przetwarzane i zapisywane u nas.
Jeśli chcesz się więcej dowiedzieć odsyłamy Cię do firmy za pośrednictwem której dokonano wpłaty.

Czy ujawniamy jakiekolwiek informacje podmiotom zewnętrznym?

Nie sprzedajemy, nie wymieniamy ani w żadnym wypadku nie przekazujemy danych podmiotom zewnętrznym.
Wyklucza to osoby z zewnątrz, które pomagają nam w obsłudze systemu informatycznego, administrowaniu portalu w tym pomoc techniczna dla użytkowników i prowadzeniu działalności, ponieważ wyrazili zgodę na zachowanie tych danych w tajemnicy.
Możemy udostępnić dane użytkownika organom ścigania bez poinformowania użytkownika o przekazaniu Jego danych.

Zgodność z ustawą dotyczącą ochrony prywatności dzieci w Internecie

Jesteśmy zgodni z wymogami COPPA (Children's Online Privacy Protection Act - Ustawa o ochronie prywatności dzieci w Internecie), nie zbieramy żadnych danych od osób poniżej 13 roku życia. W przypadku wykrycia utworzenia konta przez osobę poniżej 13 roku życia takie konto zostaje zablokowane. Opiekun może prosić o odblokowanie konta, które zostanie na niego przepisane.

Zmiany w naszej Polityce Prywatności

Jeśli zdecydujemy się zmienić naszą Politykę Prywatności, opublikujemy te zmiany na tej stronie.
Zastrzegamy sobie możliwość zmiany Polityki Prywatności bez powiadomienia użytkownika.

Jak długo przechowujemy dane użytkownika?

W momencie utworzenia konta zapisujemy i przechowujemy informacje, które posiadamy na Twój temat, dane zostaną usunięte z portalu wraz z Twoją decyzją usunięcia konta.

Czego nie robimy z Twoimi danymi

Nie udostępniamy i nigdy nie będziemy udostępniać, ujawniać, sprzedawać ani w żadnym wypadku przekazywać Twoich danych poza organami ścigania.

zlecenio.eu

Łączymy zlecenioBiorców i zlecenioDawców, tworząc doskonałe możliwości do realizacji zleceń. Nie czekaj dłużej! Dołącz już teraz i odkryj, jak wiele możliwości czeka na Ciebie.

Zarejestruj się

Używamy plików cookie i innych technologii śledzenia w wersji przeglądarkowej i aplikacji mobilnej, aby pomóc w poprawie komfortu użytkowania. Czytaj więcej ..

Rozumiem